YURDUMUZDA SUNULAN GENEL HİZMETLER


YURDUMUZDA SUNULAN GENEL HİZMETLER

YURDUMUZDA SUNULAN GENEL HİZMETLER

200 MEGABİT FİBER İNTERNET  WİRELES BAĞLANTIYLA HİZMETE SUNULAN YURDUMUZDA  16 m2‘LİK LÜX BANYOLARIMIZDA 24 SAAT KESİNTİSİZ SICAK SU İMKANI SAĞLIYORUZ . KAPALI DEVRE KAMERA SİSTEMLERİYLE KAT GİRİŞ ÇIKIŞLARI VE DIŞ KAPI GİRİŞLERİMİZ 24 SAAT KAYDEDİLEREK  KONTROL EDİLMEKTEDİR. BUNUN YANINDA ODALARIMIZ KİLİTLİ OLUP  DIŞ KAPI GİRİŞLERİNDE 24 SAAT GÜVENLİK GÖREVLİLERİMİZ TARAFINDAN GÜVENLİK SAĞLANMAKTADIR.  

25 İLA 30 ÇEŞİT ARASI KAHVALTILIK ÇEŞİDİNDEN 6 ÇEŞİT SEÇMELİ OLARAK  SABAH KAHVALTISINI SABAH SAAT 6:30 İLA 11:00 ARASI  HİZMETİNİZE SUNUYORUZ  AYRICA HAFTANIN ÜÇ GÜNÜ EXTRA MENÜ OLARAK  PATATES KIZARTMASI MENEMEN VE OMLET GİBİ MENÜLERİMİZİ,DE İSTİFADENİZE SUNUYORUZ  YİNE BUNLARIN YANINDA ÇAY VE EKMEK SINIRSIZ OLARAK TÜKETİLEBİLMEKTEDİR .

VE YİNE AKŞAM YEMEĞİ 6 ÇEŞİTTEN DÖRDÜ SEÇMELİ OLARAK  SAAT 15:00 İLA 22:30 ARASINDA  HİZMETİNİZE SUNULMAKTADIR  EKMEK SINIRSIZDIR

YURDUMUZ ÇAMAŞIR HANESİNDE  KAFİ MİKTARDA ÇAMAŞIR MAKİNAMIZ VE KURUTMA MAKİNALARI MEVCUT OLUP HİÇBİR ÜCRET TALEP ETMEKSİZİN ÖĞRENCİLERİMİZİN İSTİFADESİNE SUNULMAKTADIR .

YİNE HER KATTA  İKİ FARKLI ÜTÜLEME ALANINDA  ÜTÜ VE ÜTÜ MASALARIMIZ DAİMA İYİ DURUMDA VE ÇALIŞIR OLARAK  ÖĞRENCİLERİMİZİN KULLANIMINA ÜCRETSİZ  SUNULMAKTADIR .

AYRICA ÖĞRENCİLERİMİZİN GEÇ SAATLERE KADAR HİZMET ALABİLECEKLERİ KANTİNİMİZDE UYGUN FİYATA TOST MENEMEN OMLET VB BULUNMAKLA BERABER ÖĞRENCİLERİMİZİN İHTİYAÇ DUYACAĞI BÜTÜN MALZEME  BULUNMAKTADIR .

YİNE  KANTİNİMİZDE BÜYÜK EKRAN TELEVİZYON MEVCUTTUR

YURDUMUZDA MESCİT ÇOKAMAÇLI SALON SPOR SALONU  ETÜTLER VE KÜTÜPHANEMİZ BULUNMAKTADIR

LAVABO WC VE BANYO OTEL SİSTEMİ OLUP ODALARIN İÇİNDEDİR  AYRICA UMUMİ KULLANIMA BİR ADET  WC  MEVCUTTUR